Home » Nano Srebro

Nano Srebro

 

nano part&hand

 

NanoSrebro jako ultra-nowoczesna metoda terapii i pielęgnacji na miarę XXI wieku.

Srebro, oprócz tego, że jest metalem szlachetnym, jest również pierwiastkiem śladowym, niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.
Działanie śladowych ilości srebra ma naturę profilaktyczną i ochronną. Pomaga wzmocnić system immunologiczny. W miarę starzenia się organizmu, spada jego zdolność asymilowania srebra.
Prowadzi to do niedoborów srebra i upośledza układ odpornościowy. Istnieje wysoka zbieżność pomiędzy niskim poziomem srebra a zachorowalnością na różnego rodzaju choroby.Ponieważ nasza ziemia została wyjałowiona przez intensywną gospodarkę rolną i nawozy sztuczne, nasza żywność praktycznie nie zawiera srebra w charakterze pierwiastka śladowego.
W wyniku nadmiernej eksploatacji gruntów rolnych, wyrzucania ścieków do rzek i mórz, pozbawiamy glebę srebra oraz innych naturalnych minerałów, podczas gdy w zamian dostarczamy jedynie potas, fosfor i azot.
Jeśli w organizmie wystąpi niedobór srebra, następuje uszkodzenie systemu immunologicznego.
Nano srebro w takiej postaci jest bio przyswajalne, co oznacza, ze wnika bezpośrednio do tkanek ciała.Nie dziwi nikogo już fakt, że dzisiaj w epoce nadmiernego stosowania terapi antybiotykowych, antybiotyki zabijają tylko niektóre bakterie i grzyby.
Nie mają zaś praktycznych właściwości leczniczych w przypadku zakażeń wirusowych
Jak dzisiaj radzimy sobie z takimi patogenami jak wirus grypy, czy zwykłego przeziębienia, czy też o wiele od nich groźniejsze wirusy: HIV, ospy wietrznej, świnki, odry, wścieklizny, wirusowego zapalenia płuc, zapalenia istoty szarej rdzenia kręgowego, paraliżu dziecięcego, opryszczki, wirusowego zapalenia wątroby. A nowotwory? Infekcje wywołane drożdżakami?
Tutaj stosowanie antybiotyków nie ma zbyt wielkiego sensu . Z pewnością wydaje się to wątpliwe, aby inna substancja mogła rozwiązać wszystkie te wspomniane problemy.
A jednak wielu naukowców przekonuje swoimi badaniami, że srebro ma takie niezwykłe właściwości. W przeciwieństwie do antybiotyków, Nano Srebro jest substancją bezpieczną, nietoksyczną, nieakumulującą się. Zabija ono patogeny i ich mutacje-, czego antybiotyki nie potrafią. Istnieje wiele farmaceutycznych antybiotyków, każdy z nich ma własne ‚specjalne’ działanie i przeznaczenie. Średnio każdy z nich może sam unicestwić do sześciu organizmów chorobotwórczych, podczas gdy Nano Srebro zabija ponad 650 różnych patogenów.Nano Srebro ma silny ładunek dodatni; większość antybiotyków nie posiada tak silnego ładunku dodatniego. Sprawia to, że srebro dosłownie wyszukuje i niszczy patogeny, zamiast tylko dryfować aż przypadkiem wpadną na siebie. To działanie zostało dość trafnie określone przez dr Roberta Becka, jako efekt ‚srebrnego pocisku’.Srebro zabija od razu utleniając patogen. Antybiotyki w ogóle nie działają na wirusy, a jeśli chodzi o bakterie – antybiotyk zabija bakterię w momencie, gdy zaczyna się ona dzielić (antybiotyki typu penicylina), lub zapobiega podziałowi bakterii (antybiotyki typu tetracykliny). W pierwszym przypadku może upłynąć kilka dni zanim bakteria zacznie się dzielić, w drugim przypadku bakteria w ogóle nie ginie, a jedynie blokowana jest jej replikacja. W obu przypadkach system immunologiczny musi sam sobie poradzić z większością wszystkich patogenów. W przypadku srebra zabijane są one wszystkie i natychmiast.Srebro jest katalizatorem. Tak wiec, gdy tylko srebro utleni patogen, traci on swój ujemny ładunek i po prostu odpływa, a srebro może zaatakować kolejny chorobotwórczy organizm. Antybiotyki zazwyczaj wiążą się z patogenami i na każdy wyeliminowany patogen zużyta zostaje jedna cząsteczka czy też molekuła antybiotyku.Ze względu na silne działanie bakteriobójcze, srebro okazało się wysoce skuteczne w zapobieganiu i leczeniu infekcji i chorób, łącznie z gronkowcami i paciorkowcami.
Jest to zalecany środek wzmacniający przy przypadku wybranych chorób, np.: przeziębienia, można stosować je miejscowo w przypadku chorób skóry, jako środek odkażający wodę pitną, jak również środek odkażający do użytku w gospodarstwie domowym.
Srebro posiada zdolność dezaktywowania bakterii, ponieważ jest silnym katalizatorem w procesie utleniania, hamuje wiec reprodukcję bakterii. Zatem doskonale sprawdza się w pielęgnacji całego ciała pod postacią różnych specjalistycznch kosmetyków.
Nigdy nie zanotowano negatywnej reakcji na Srebro ani żadne jego pochodne, szczególnie w postaci prepartów kosmetycznych.