Home » O Nas

O Nas

NANOTECHNOLOGIA DLA MEDYCYNY I URODY

Naczelną misją naszej firmy jest tworzenie i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie produktów medycznych i kosmetycznych spełniających surowe wymagania wszystkich konsumentów.
Nanomedical Professional to firma, której wizją jest łączenie ultranowoczesnej nanotechnologii z siłą naturalnych surowców. Od samego początku przyświeca nam ten sam, niezmienny cel.
Staramy się tworzyć najlepsze i najbardziej skuteczne produkty do pielęgnacji oraz wspomagania leczenia każdego rodzaju skóry. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do składników,
których używamy do produkcji naszych kosmetyków. Zastosowanie w nich nanotechnologii w postaci jonów srebra czyni je wyjątkowymi.
Unikalne formuły naszych kosmetyków posiadają właściwości bakterio i grzybobójcze dzięki czemu oprócz działań pielęgnacyjnych zapobiegają namnażaniu się niekorzystnych patogenów, które w konsekwencji powodują choroby skórne.
Nasze produkty dedykujemy do szerokiej grupy konsumentów. Doskonale sprawdzają się zarówno w życiu codziennym jak i lecznictwie zamkniętym.
Produkty Nanomedical Professional można nabyć specjalistycznych sklepach medycznych.